מדביק טפטים

תוכן עניינים

מדביק טפטים מומלץ מוצאים רק במלך הטפטים

מחפשים מדביק טפטים? מצאתם! אנחנו בחברת מלך הטפטים מספקים מגוון פתרונות של הדבקת טפטים בפריסה ארצית, עובדים בכל הארץ ומספקים הדבקה מקצועית עם אחריות ל-5 שנים על כל טפט שאנחנו מדביקים על הקיר שלכם בבית או במשרד.

מתקין טפטים מקצועי
מומחה להדבקת טפטים
לא מדביקים לבד עד שלא מקבלים הצעת מחיר
ממלך הטפטים
להצעת מחיר חינם
חייגו כעת: 050-800-5879

מדביק טפטים

למה בכלל צריך מדביק טפטים?

כל הטרנד של טפטים היו פופלארי מאוד בשנות ה70-80 וחזר לאופנה בשנים האחרונות באמצעות טפטים מודרניים עם חומרים חדשים, נכון על פניו זה באמת אפשרי לבצע הדבקת טפטים לבד, אבל הדבקת טפט לבד ברוב המקרים תגרור שיחה טלפונית למדביק טפטים מקצועי כיוון שלא הצלחתם להדביק את הטפט בצורה טובה או שהוא יצא עם בועות או שלא הצלחתם להדביק אותו ישר ולבצע חיתוך ישר, עבודה של הדבקת טפטים מחייבת בעל מקצוע בדיוק כמו כל בעל מקצוע אחר.

היתרונות שלנו על פני הדבקה עצמית של טפט

  • אחריות על העבודה – בהתאם לסוג הטפט ולצורה שלנו אנחנו נעניק אחריות בכתב, של לפחות שנה מרגע ההדבקה (כמובן במידה והקיר ללא רטיבות)
  • ניסיון של שנים – בזכות הניסיון אנחנו יודעים כמה דבק לשים, כיצד לחתוך בצורה מדויקת וכיצד להדביק את הטפט ללא בועות
  • עובדים בכל הארץ – נתקלתם בבעיה? אנחנו זמינים כאן ועובדים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום
  • מחירים לא בשמיים – לא צריך למשכן את הבית כדי להדביק טפטים, בדר"כ עלות של מדביק טפטים היא בין 200-300 ש"ח למ"ר

למה דווקא לבחור במלך הטפטים?

מלך הטפטים מספקים שירותי הדבקת טפטים שנים רבות, עם ניסיון קשה מאוד להתווכח בטח כאשר מדובר במקצוע מורכב כמו להדביק טפטים על קירות, על דלתות, ארונות מטבח וכו'.. אנחנו מספקים שירותי הדבקה ומתחייבים לאחריות על כל טפט שנקנה דרכינו, ההתקנות מבוצעות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרים איכותיים ובטפטים מקצועיים, כולל גם דבק טפטים אשר הוא לא פחות חשוב מאשר הדבקת הטפט על הקיר, לפרטים נוספים והזמנת מתקין טפטים חייגו כעת: 050-800-5879

 

התקשרו עכשיו