טפטים גאומטריים

תוכן עניינים

טפטים גאומטריים משנים את העיצוב של החלל

במאה ה־21, בשנים האחרונות, טפטים מעוצבים הפכו למוצר שמהווה חשיבות רבה מצד הצרכנים. הטפטים הופכים את הקירות והריהוט למודרני, חוסכים לצרכן את עלויות הקנייה, ומעניקים איכות. טפטים גאומטריים הם ברמה הגבוהה ביותר, בטופ 10, בדגש על איכות, מראה מקורי פורץ גבולות. בדף זה, מלך הטפטים מסבירה במדויק מהם טפטים גאומטריים, וכמה זה בדיוק עולה לצרכנים. חברת מלך הטפטים מספקת התקנה והדבקה של טפטים גאומטריים, אחריות על העבודה, ועוד.

טפט גיאומטריים ומדבקות
עם מגוון דוגמאות וטפטים בלעדיים רק למלך הטפטים
הזמנות מהיום למחר (בתיאום מראש)

לפרטים חייגו כעת:
050-800-5879

טפטים גאומטריים

מה זה טפט גאומטרי – כל מה שרציתם לדעת

טפט גאומטרי הינו טפט מודרני אשר מעוצב בצורות גאומטריות אשר משולב עם רקעים מגוונים. טפטים גאומטריים משדרגים את החוויה, העיצוב, והנוחות, במינימום מאמץ. תרומתם ידועה שנים. הטפטים מעוצבים על ידי מעצבים בצורה ידנית ואישית, ומעניקים לצרכן רמה אחרת של עיצוב. ברוב המקרים, מדובר על טפטים בהתאמה אישית, וברמה הכי גבוהה שניתן להשיג בשוק הישראלי. התקנתם די פשוטה, אם זאת, דורשת התערבות של ידע מוקדם מראש, עבודה פיזית, ותכנון מקדים. הטפטים הגאומטריים מגיעים עם מגוון רחב של עיצובים – בטון, תלת מימדי, מניפת צבעים, וכו׳. ללא ספק, הטפט הגאומטרי יעניק לנו טאץ׳ עיצובי שונה לגמרי, שדרוג של החלל, ונוחות מרבית.

 

טפט גאומטרי לקיר סלון
טפט גאומטרי לקיר סלון

האם כדאי להתקין טפט גאומטרי לבד? או עם מתקין טפטים?

מדובר באחת מהשאלות הנפוצות ביותר. אז מה הכי עדיף? להתקין טפט לבד או עם מתקין טפטים? התשובה מורכבת מידי, ומתחלקת לגורמים אשר משפיעים על ההחלטה הסופית והדילמה המרכזית. מהצד הראשון, אם יש בידיכם את הידע הנדרש, בחירה של התקנה עצמית תהיה מצוינת. ומהצד השני, אם אין בידכם את הידע הנדרש, כדאי להזמין מתקין טפטים מקצועי. ברוב המוחלט של המקרים, צרכנים שמבצעים את ההתקנה לבד עושים אותה משיקולים כלכליים, בסופו של דבר. התקנה עצמית תדרוש ממכם ידע מוקדם, עבודה פיזית, וזמן פנוי. ההתקנה מוערכת כ־4 שעות.

בעת ההתקנה, כדאי להגיע למצב שהקיר ״ערום״ ללא ריהוט צמוד, תמונות, זרועות קיר, או ברגים. אם קיימים חורים למיניהם, כדאי לסתום אותם באמצעות שפכטל או חומר איטום אחר. כדאי ומומלץ לעשות זאת במטרה למנוע בועות ובליטות מצד הקיר. הטפט חייב להיות מושלם, צמוד ככל הניתן. כעת, נותרה הדילמה הסופית – התקנה עצמית או עם מתקין טפטים. בחרו בתבונה, בצורה חכמה.

טפט גאומטרי בצבע עץ לקיר סלון
טפט גאומטרי בצבע עץ לקיר סלון

התקנת טפטים גאומטריים – כמה זה עולה?

התקנת טפטים גאומטריים דורשים הרבה זמן פנוי, כישורים וניסיון אישי, וכמובן יצירתיות רבה. ההמלצה הטובה ביותר – אל תעשו זאת בעצמכם, התקנת טפטים עם מתקין תהיה בחירה מצוינת. התקנה עצמית יכולה לגרור חיובים על נזקים כלשהם, איבוד זמן יקר, וכמובן עלויות כספיות. המחירים עבור התקנת טפטים גאומטריים יעלו לכם החל מ־800 ₪ ועשויים להשתנות בהתאם. המחירים מתומחרים לפי מס׳ מדדים: סוג ועיצוב הטפט, גודל הטפט, סוג ההדבקה, וכמות הזמן. המחירים משתנים בהתאם לסוג החברה או המתקין, השינויים בתחום העולמי, וכמובן המוצר.

במקרים מסוימים, טפטים איכותיים יותר יעלו לכם החל מ־1,000₪ וישתנו גם בהתאם לדרישה. מעוניינים בהתקנת טפטים גאומטריים? התייעצו עם צוות המומחים של מלך הטפטים. מלך הטפטים מתחייבת לספק את העבודה הטובה ביותר, אחריות על הנעשה, וכמובן שירות אישי בפריסה מלאה. לפרטים נוספים ולקבלת סיוע התקשרו עכשיו – 050-800-5879

 

התקשרו עכשיו