טפט כדורגל

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

דוד מלול
קרא עוד
חיפשתי הרבה זמן דרך לשדרג את הסלון והגעתי למלך הטפטים מגוגל, הסלון פשוט נהיה ואו! כולם מדברים שמגיעים אלינו
שמעון פרץ
קרא עוד
אשתי ואני רצינו לשדרג את חדר השינה בתקציב נמוך, קיבלתי המלצה מחבר טוב על מלך הטפטים ואין מרוצים כמונו..
דקלה לוי
קרא עוד
מומלץ מאוד! אנשים מאוד אמינים, הזמנתי טפט כולל הדבקה ותוך 5 ימים כבר היו אצלי וגבו תשלום הוגן.. תודה רבה
הקודם
הבא

חדר עם קיר מקושט במדבקת טפט איכותית של כדורגל מצביע על כך שהחדר שייך לחובב ספורט וכדורגל בפרט. חובבי ספורט בוחרים להשתמש בטפט זה כדי להנציח את תחביב הכדורגל שלהם והוא לא משאיר ספק ולא מצריך בהסברים נוספים כשנכנסים לחדר. הטפט מתאים למעריצי הכדורגל בכל המינים ובכל הגילאים.

איך לבחור טפט כדורגל לחדר ילדים

כיום אפשר לעצב חדר ילדים שייראה בדיוק כמו בחלומות. באמצעות מבחר גדול ושפע של עיצובים שונים של טפטים, אתם יכולים להגיע למראה מושלם של כמעט כל מה שאתם רוצים וכמעט כל מה שהילדים שלכם רוצים. כדאי מאוד שהילד או הילדה ייקחו חלק בבחירת הטפט וסביר שהם ירצו טפט עם איזה טרנד שכעבור שנה כבר יחלוף, 

במצב כזה הסבירו להם שכדאי דווקא לבחור בטפט עם דוגמה ניטרלית ולא מחייבת, כדי שלא ישעמם אותם כשיגדלו. בחירה של הטפט בשיתוף עם הילד תבטיח בחירה נכונה ובטוחה. יש מגוון רחב של דוגמאות וצבעים של טפטים ומעורבות הילד בבחירה של הטפט תקל עליכם והילד יהיה שלם עם העיצוב שהוא בחר. 

הוויזואליות של הטפט משפיעה והיא משמעותית מאד ובאפשרותכם לעצב את החדר לפי נושא וצבעים אהובים, למשל: אם הילד אוהב כדורגל הוא יכול לבחור טפט מרהיב עם דוגמה כזו שיקשט לו את החדר ויגרום לו לאווירה ולשהות נעימה יותר. 

האם מומלץ להדביק את הטפט לבד או עם מתקין טפטים?

את הדבקת הטפט אפשר לבצע לבד בעזרת מדריכים שונים אשר מפרטים את כל השלבים של הדבקת הטפט אבל ההמלצה היא לא לעשות זאת לבד, אלא להזמין איש מקצוע כדי שיבצע את ההדבקה כך שייצאו תוצאות מושלמות ומיטביות ללא שום תקלה. הדבקת הטפט דורשת מיומנות על-אף שהתהליך נראה די פשוט.

תכירו את מלך הטפטים

הדבקת טפט מרהיב ואיכותי מכניס עיצוב מעניין וייחודי לכל בית או לבית עסק. באמצעות השינוי הקטן הזה תקבלו מראה שונה באופן משמעותי והחלל יתמלא בסטייל ייחודי. אנחנו נשמח לעזור לכם בזה.כדאי שנכיר, אנחנו מלך הטפטים ואצלינו אפשר למצוא מבחר גדול של טפטים לעסק או לבית. למעלה מעשור שאנחנו מתמחים בייצור טפטים ובהדבקתם בפריסה ארצית תוך הקפדה על עבודה איכותית ומקצועית. אצלנו במלך הטפטים תקבלו מדבקת טפט של כדורגל באיכות גבוהה שתישאר עמידה לאורך שנים, עמידה במים ומתנקה בקלילות. הטפט מתאים לכל חובבי הכדורגל באשר הם והוא ישדרג את החלל ויוסיף לאווירה ולעיצוב שלו לשמחתו של הילד וגם של חבריו שמגיעים אליו.