טפט גרפיטי

תוכן עניינים

טפט גרפיטי

טפט גרפיטי הינו מדבקת טפט מחומרים עמידים אשר כוללים עיצוב גרפיטי מהודר ומעוצב אישית. הטפט בא לענות על תחליפי הגרפיטי הקבועים, ניתן להסירו ולהחליפו באחד חדש, במידת הצורך. לפיכך, מדובר בפתרון די יצירתי. לעומת זאת, גרפיטי על הקיר נשאר בקביעות ומאוד קשה להסרה. מחפשים טפט גרפיטי מעוצב ברמה גבוהה? הגעתם למקום הנכון! מלך הטפטים כאן לשירותכם. בדף זה, נספר אודותיו של טפט גרפיטי, כמה עולה ההתקנה, ואיזה סוגים קיימים בישראל.

מגוון טפטים גרפיטי לקיר לחדר או לנוער
כולל אפשרות לקבלת טפטים צבעוניים במיוחד
ייעוץ חינם:

050-800-5879

טפט גרפיטי

 

מה זה טפט גרפיטי?

טפט גרפיטי הינו טפט מסוג מדבקה בעיצובים ואומנויות שונות בתחום הגרפיטי והעיצוב המונפש. טפט גרפיטי מגיע בגדלים שונים וסטנדרטים, לעיתים הטפט מגיע בהתאמה אישית לצרכי המשימה. ברוב המקרים, מדובר בטפט עם צבעים מגוונים, צורות, סמלים, וכמובן גם אלמנטים שונים ומגוונים. ישנם כמה סוגים של טפט גרפיטי, ביניהם – נייר, תלת מימד, והנפוץ ביותר הוא טפט מדבקת ויניל. התקנת טפטים גרפיטי מוערכים בסביבות ה־900₪ עד למחיר של 1,150₪ בהתאם לרמת ההשקעה.

בעת הבחירה, כדאי למדוד מראש מהו גודל הקיר שבו הטפט נדרש. תחילה, מדדו את רוחב הקיר. לאחר מכן, כדאי גם למדוד את גובה הקיר בצורה מדויקת ומלאה. אי דיוק יכולה להוביל להוצאות. בעת הבחירה כדאי להיוועץ עם מעצב פנים, מתקין טפטים, או אדריכל. כך נראה טפט מסוג גרפיטי:

טפט גרפיטי לחדר ילדים
טפט גרפיטי לחדר ילדים

כמה עולה להתקין טפט מסוג גרפיטי?

טפט גרפיטי נחשב כאחת מהטפטים היפים והצעקניים ביותר בעולם, בצורה חיובית וטובה, כמובן. המחירים אודותיו של טפט מסוג גרפיטי הם החל מ־800₪ ונעים עד לסכום של 1,200₪ לכל היותר. המחירים תלויים בהרבה גורמים, ביניהם – איכות הטפט, סוג ההדבקה, גודל הטפט, והסגנון החופשי.

ב־99% מהמקרים, המחירים שציינו קודם לכן יכללו את עלות ההדבקה והטפט עצמו. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לבחירת הספק, החברה, והמתקין בפועל. חברת מלך הטפטים מתחייבת לשירות אמיתי והוגן, מחירים אטרקטיביים בהתאם לתחרות, וכמובן אחריות על כלל העבודה והנזק. טפט גרפיטי מכיל הרבה מאוד יתרונות, בפסקה הבאה נדבר על שלושה יתרונות מרכזיים וטובים.

למה לבחור בטפט גרפיטי? הכירו את היתרונות הבולטים

לעומת ציורי קיר או גרפיטי על הקיר, לטפט גרפיטי איכותי ישנם הרבה יתרונות בולטים וניכרים. ללא צל ספק, טפט גרפיטי מביא עמו חדשנות, מודרניות, וכמובן יתרונות רבים, טובים, ואחרים. אז למה כדאי לבחור בטפט גרפיטי? מהם היתרונות הבולטים? הנה כמה יתרונות שחשוב וכדאי להכיר:

  1. אלטרנטיבה זולה הרבה יותר – ציור גרפיטי היא ללא ספק אומנות, ועל אומנות משלמים. המחירים עבור ציור קיר או גרפיטי הם החל מ־2,000₪. לעומת זאת, טפט גרפיטי יעלה לכם הרבה פחות, המחירים המדוברים מתחילים ב־800₪. ללא ספק, טפט גרפיטי זול יותר. שלא תטעו, טפט גרפיטי מביא את אותה התוצאה והאיכות, השינוי הוא במחיר בלבד. בחרו חכם.
  2. ללא הכנות מוקדמות – ציור גרפיטי על הקיר תדרוש מכם הכנות מקדימות של החדר. לדוגמא: הזזת רהיטים, פינוי הסביבה לשם העבודה, וכמובן הכנת עיתונים על הריצוף. לעומת זאת, טפט גרפיטי לא ידרוש מכם שום הכנות מקדימות, ללא הכנות מראש. ההתקנה מתבצעת בצורה נוחה ופשוטה – הדבקה על הקיר וסיימתם.
  3. קל להסרה ולהחלפה – נמאס לכם מהטפט הקיים? מעוניינים להחליף לחדש ומודרני? טפט גרפיטי וטפטים אחרים ניתנים להסרה ולהחלפה בקלות. לעומת זאת, ציור קיר או גרפיטי יהיה מאוד קשה להסרה. הדרך היחידה להסיר ציור קיר היא באמצעות צביעה מחדש. ללא ספק, מדובר ביתרון בולט שמספק את הצדקתו בבחירת עיצוב קיר מודרני. בחרו בטפט.

 

ללא ספק, לעומת ציורי קיר, טפט גרפיטי עם היד על העליונה בכל המובנים – מחיר, חיסכון, ועוד. אלה הם שלושת היתרונות המשמעותיים של טפט גרפיטי, בחרו בטפט המתאים ביותר עבורכם. המחירים עבור טפט גרפיטי כולל התקנה הם החל מ־800₪ ועד 1,200₪ לכל היותר, במקסימום.

מעוניינים בהתקנת טפט גרפיטי בבית או במשרד? התייעצו עם הצוות המקצועי של מלך הטפטים. התקנה נקייה ללא בעיות או הפתעות, ללא איחורים ועיקובים, ועם הרבה רצון ותשוקה לתחום. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו עוד היום – 050-800-5879

 

 

התקשרו עכשיו