טפטים שחורים

תוכן עניינים

טפטים שחורים

בשנים האחרונות, בשנת 2021-22, טפטים שחורים הפכו להערצה בקרב הצרכנים והמעצבים בארץ. טפטים שחורים מאפשרים חלל מעוצב, נקי, ועם הרבה אלגנטיות. טפטים שחורים נועדו עבור עיצוב חדרי נוער, עיצוב מתחמי עבודה יוקרתיים, וכמובן כיסוי והשלמה עם ריהוט בצבע זהה. בנוסף, טפטים שחורים מתאימים גם עבור חנויות גיימינג, חדרי משחקים מודרניים, וכמובן עבור מטבחים. במאמר זה, מלך הטפטים מספרת למה כדאי להתקין טפט שחור וכיצד מומלץ לעשות זאת.

טפטים בגוון שחור ולבן
כדי לשבור את הקירות חייב לגוון עם צבע שחור
מגוון הטפטים הגדול בישראל

ייעוץ חינם:
050-800-5879

טפטים שחורים

למה כדאי להתקין טפט שחור?

בחירת צבע הטפט היא חלק בלתי נפרד מהמשימה, בתוכה מעורבבים הרבה התלבטויות: העדפה, טעם אישי ונרכש, השתלבות של הצבע עם הריהוט והריצוף, וכמובן התלבטויות נוספות. ללא ספק, טפטים שחורים יהפכו את החלל להרבה יותר מעניין, מקורי, ומודרני. באמצעות טפטים שחורים הקיר יכול לקבל אחדות אחרת לגמרי, משמעות חדשה, ושדרוג ממש רציני. ללא ספק, זה… שווה.

אז למה כדאי להתקין טפטים שחורים? מכמה סיבות הגיוניות – חיסכון מרבי בעלויות שיפוץ עתידיות, סגנון וטעם אישי, פתרון לחיפוי קירות והסתרת פגמי קיר, וכמובן סיבות נוספות ואחרות. במרבית מהמקרים, צרכנים בוחרים בטפטים שחורים בעקבות שינוי עיצובי או שדרוג של הקיים. ישנם עשרות סוגים של טפטים שחורים, בחרו בטפט המתאים ביותר עבורכם, בחרו בתבונה רבה.

טפט לקיר טלוויזיה

התקנת טפטים שחורים – איפה ניתן להתקין?

התקנת טפטים שחורים הינה פעולה שדורשת חשיבה מחוץ לקופסה, זמן פנוי, וכלים מתאימים. טפטים שחורים מיועדים כמעט לכל המקומות – בבית, במשרד, או בחנות העסקית. יחד אם זאת, ישנם מקומות אידיאלים שבהם הטפט השחור בולט במיוחד – מטבחים, חדרי ילדים, וחדרי שינה. אלה הם שלושת המקומות האידיאלים להתקנה והדבקת טפטים שחורים. טפטים שחורים 3d הם הטפטים המתאימים ביותר לחדרי השינה ולחדרי העבודה הביתיים. בחרו במתקין המתאים ביותר, וודאו שההדבקה מתבצעת באמצעות החומרים החזקים ביותר, ובצורה הקפדנית והטובה מכל.

לפני הכל, לפני הבחירה, ההמלצה הטובה ביותר היא הקדשת סובלנות לסביבה שלכם. בהתאם לסביבה, כדאי לבחור בטפט המתאים ביותר, בגוון המושלם, ובהתאם לריצוף ולריהוט מסביב. כדאי להיוועץ עם מעצב פנים, אדריכל מקצועי לשם בחירת הטפט הסופי. בחרו את הטפט הנכון. אי התאמתו יכולה לגרום לאיבוד הקארמה, לאי שקט ונוחות, וכמובן תופעות לוואי נוספות.

מה כדאי לעשות? להתקין לבד או על ידי מתקין טפטים?

מדובר באחת מהשאלות הנפוצות ביותר על הצרכנים, חלק מלקוחותינו הרבים נתקלו בה לראשונה. אז מה באמת כדאי לעשות? להתקין לבד או על ידי מתקין טפטים? לשאלה זו יש הרבה משמעויות. הראשונה, התקנה עצמית מגיעה עם הרבה חסרונות – בזבוז זמן יקר, דרישה לידע מקדים, וכלים. לעומת זאת, האופציה השנייה מכילה רק יתרונות – חיסכון בזמן יקר, התקנה מקצועית, ואחריות.

אם בידכם הזמן הפנוי, הידע והכישורים המתאימים, והכלים, התקנה עצמית תהיה בחירה נבונה. ולהפך, אם אתם מעדיפים שמתקין יבצע עבורכם את העבודה, מתקין טפטים תהיה בחירה טובה. התקנת טפטים דורשת כמות של זמן גדולה, כישורים מתאימים, והרבה זיעה. ללא צל של ספק, התקנת טפטים באמצעות מתקין טפטים מקצועי תהיה בחירה עם הרבה יתרונות. בחרו בדרך הטובה ביותר עבורכם – התקנה עצמית או התקנה עם מתקין. בחרו בתבונה ובחוכמה.

מעוניינים בהתקנת טפטים שחורים? התייעצו עם הצוות המקצועי של מלך הטפטים. חברת מלך הטפטים כאן לרשותכם, לעזרתכם בכל עת. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו – 050-800-5879 בכל שאלה והתייעצות צוות המומחים שלנו יסייעו לכם. לצדכם תמיד, מלך הטפטים.

התקשרו עכשיו